KLAUZULA INFORMACYJNA DOT.

przetwarzania danych

Zależy nam na przejrzystości działań, dlatego w związku z wchodzącym w życie rozporządzeniem dotyczącym ochrony danych osobowych (RODO) pragniemy dopełnić obowiązku informacyjnego i poinformować o tym, że zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.:

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MAX – TURBO Katarzyna Katewicz – Mądry z siedzibą w Olsztynie przy ul. Kołobrzeskiej 38, kod pocztowy 10-434, NIP: 739-325-68-51, REGON: 280272603.

2) Adresem kontaktowym w sprawach ochrony danych osobowych jest: max-turbo@o2.pl.

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przesyłania przez firmę drogą elektroniczną odpowiedzi na zapytania dotyczące oferowanych przez nas usług  oraz w celu realizacji umowy.

4) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy administratora i zleceniobiorcy świadczący na rzecz administratora usługi.

5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody.

7) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

8) Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

9) Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożność otrzymywania informacji  zwrotnej na zapytania ofertowe lub niemożność realizacji umowy.

10) Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w formie profilowania.

przyjmujemy płatności

kartą kredytową, debetową - VISA, Maestro, MasterCard,Pay
płatność telefonem PeoPay mPOS