Komunikat o błędzie

Deprecated function: Optional parameter $input declared before required parameter $form_state is implicitly treated as a required parameter in include_once() (line 1442 of /home/maxturbo/domains/maxturbo.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

Witamy

Jako pierwsza firma w olsztynie działamy nieustannie od 2008 roku.

ŚWIADCZYMY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI USŁUGI Z ZAKRESU NAPRAWY I REGENERACJI TURBOSPRĘŻAREK DO AUT OSOBOWYCH, DOSTAWCZYCH, MASZYN ROLNICZYCH, URZĄDZEŃ BUDOWLANYCH I LEŚNYCH. W MAX-TURBO PODSTAWOWYM „MOTTEM JEST DBANIE O WYSOKĄ JAKOŚĆ USŁUG I KONTROLA JAKOŚCI NA KAŻDYM ETAPIE WYKONYWANYCH USŁUG. PRACOWNICY NASZEJ FIRMY POSIADAJĄ BOGATE DOŚWIADCZENIE, CECHUJE NAS DOKŁADNOŚĆ I RZETELNOŚĆ ORAZ DUŻY ZASÓB WIEDZY UZYSKIWANY PODCZAS SZKOLEŃ ZEWNĘTRZNYCH I PRAKTYKI W ZAKRESIE ANALIZY USZKODZEŃ TURBOSPRĘŻAREK. W ROKU 2015 – NASZA FIRMA JAKO PIERWSZA I JEDYNA W NASZYM REGIONIE WARMIŃSKO-MAZURSKIM OTRZYMAŁA AUTORYZACJĘ WARSZTATU SIECI MELETT 2015 NA WYŁĄCZNOŚĆ - CO TO OZNACZA?


• Pełne oprzyrządowanie warsztatowe wraz z maszyną do ustawiania zmiennej geometrii łopatek na zasadzie przepływu
• Używanie do regeneracji części Melett
• Najwyższa jakość usług
• Jednolita koncepcja wizualna


W technologii napraw turbosprężarek wymieniamy każdy element turbosprężarki, który odbiega od norm fabrycznych (jest zużyty ,uszkodzony lub nieznanego pochodzenia) tylko i wyłącznie na nowe podzespoły wysokiej jakości czołowych producentów firmy MELETT . Czy wiesz, że wiele firm regenerujących chwali się, że używa do regeneracji części Melett, gdy tak naprawdę stosują oni najtańsze zamienniki, często bardzo niskiej jakości? Dlatego jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja turbosprężarka jest zregenerowana profesjonalnie i przy użyciu wysokiej jakości podzespołów skieruj się do naszej firmy lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Nasza firma jest wyposażona w nowoczesny profesjonalny sprzęt czołowego polskiego producenta na rynku polskim i międzynarodowym firmy Cimat- wyważarki i doważarki średnioobrotowe i wysokoobrotowe oraz wyważarka wirnikowa, urządzenia do testowania i ustawiania nastawników pneumatycznych i elektronicznych turbosprężarek , oraz najnowsze urządzenie do badania wydajności turbosprężarki pod obciążeniem TURBO TEST EXPERT. Dbamy o jakość dlatego sprzęt jest stale serwisowany i certyfikowany przez firmę Cimat. Każda zregenerowana turbosprężarka w naszej firmie przez nasz doświadczony i przeszkolony personel jest zaopatrzona w protokół wyważenia i protokół końcowego komputerowego ustawienia turbosprężarki i / lub wydruk z testu i ewentualnej regulacji turbosprężarki na stanowisku przepływowym pod obciążeniem oraz w zestaw uszczelek do montażu turbosprężarki. Klient otrzymuje kartą gwarancyjną na okres 12-tu miesięcy bez limitu kilometrów wraz z paragonem lub fakturą.

<>

Uwaga!! Dodatkowo oferujemy w naszej firmie trzy dodatkowe nowe usługi:

-naprawa nastawników elektronicznych turbosprężarek
-regeneracja wałków pompy olejowe do silników aut osobowych
-NOWOŚĆ ! kompleksowy test turbiny pod obciążeniem z badaniem ciśnienia doładowania – na nowym urządzeniu diagnostycznym – przepływowym –TURBO TEST EXPERT firmy CIMAT
PRODUKT ROKU 2015 - Turbo Test Expert - maszyna do regulacji zmiennej geometrii CIMAT

Zaufało nam już wielu klientów, za co dziękujemy- Sprawdź nas sam

przyjmujemy płatności

kartą kredytową, debetową - VISA, Maestro, MasterCard,Pay
płatność telefonem PeoPay mPOS


rabaty dla warsztatów stałych klientów